Ridi Ferenc a Letizia Grand Master 404 versenyen

2017-07-11

Az érmesek
A Nomad Archers sportklub tagjai is részt vettek a debreceni Letizia Sportklub által szervezett Letizia Grand Master 404 ijászversenyén július 8-án szombaton. A Grand Master 404 verseny célja az volt, hogy az íjászoknak bemutassa a nemzetközi szövetségek által preferált három szakágat: pálya íjászat, terep íjászat, 3D íjászat. A versenyen egy napon belül kellett a 3D, Terepíjász és Pályaíjász célokon megküzdeni, mely során összesen 404 pont volt elérhető. A versenyen 11 darab 3D-s célt célonként 1 lövéssel, terepíjász célokat ami 4 jelölt, 4 jelöletlen célból állt, célonként 3 lövéssel és pályaíjász célok 30 méteren 80cm-es lőlapra kellet meglőni. A versenyen Ridi Ferenc a Nomad Archers sportklub ijásza a felnőtt férfi tradicionális ij kategóriában a harmadik helyen végzett.